Lastik Zırh Nedir? Lastik Zırh, tehlikeli olmayan, toksik olmayan ve biyolojik olarak parçalanabilen bir üründür. Tiksotropik solüsyon (jel) lastik sibobu içerisinden lastiğe profesyonelce enjekte edilerek lastiğin legal ömrü boyunca kalıcı koruma sağlar.

Lastik Zırh Lastik içi dolgu jeli nasıl çalışır? Lastik içindeki hava basıncının zorlamasıyla, Lastik Zırhı ortaya çıkan delinme ve sızıntıları doldurarak anlık ve kalıcı bir onarım sağlar. Lastik döndükçe, iç sırt alanı eşit miktarda ve minimum 2mm Lastik Zırhı dolgu maddesi ile kaplanır. Bu kaplama, binlerce güçlü kilitleyici liflerin anlık reaksiyonla delici nesnenin etrafını tıkaması ile, delik ve sızıntıları anında tamir eder, hava kaçaklarını engeller.

Lastik Zırh Kullanım Süresi Bütün lastikleri korur. Lastik Zırhı lastik ömrü süresince etkinliğini sürdürür, delinmelere karşı sürekli koruma sunar.

Bilimsel Ar-Ge'nin Formül ve Marka Patenli Ürünü Olan Lass-tik Zırhı'nın Tüm Satış Hakları Akid Danışmanılığa Devredilmiştir, Bayilik Ve Uygulama için bilgi@akid.biz mail adresinden ulaşabirsiniz.
............................................................................................

Lastik Patlamasına Kalıcı Çözüm