Lastik Zırh Nedir? Lastik Zırh, tehlikeli olmayan, toksik olmayan ve biyolojik olarak parçalanabilen bir üründür. Tiksotropik solüsyon (jel) lastik sibobu içerisinden lastiğe profesyonelce enjekte edilerek lastiğin legal ömrü boyunca kalıcı koruma sağlar.

Lastik Zırh Lastik içi dolgu jeli nasıl çalışır? Lastik içindeki hava basıncının zorlamasıyla, Lastik Zırhı ortaya çıkan delinme ve sızıntıları doldurarak anlık ve kalıcı bir onarım sağlar. Lastik döndükçe, iç sırt alanı eşit miktarda ve minimum 2mm Lastik Zırhı dolgu maddesi ile kaplanır. Bu kaplama, binlerce güçlü kilitleyici liflerin anlık reaksiyonla delici nesnenin etrafını tıkaması ile, delik ve sızıntıları anında tamir eder, hava kaçaklarını engeller.

Lastik Zırh Kullanım Süresi Bütün lastikleri korur. Lastik Zırhı lastik ömrü süresince etkinliğini sürdürür, delinmelere karşı sürekli koruma sunar.

Yurtiçi ve yurtdışı bayii olmak için üretici firma onayı gerekmektedir,mağdur olmamak için tek yetkili satıcıdan ;önce kendi sözleşmesini sonrasında Üretici firmamız olan Bilimsel Arge ninde onayı olan sözleşmeyi talep ediniz.Ve ya firmamızın irtibat numaralarından irtibata geçiniz.
............................................................................................
A.T.R Dolaşım Belgesi; Türkiye ve Avrupa Topluluğu arasında imzalanan Gümrük Birliği anlaşmasınca serbest dolaşım halinde bulunan malların ihracında gümrük muafiyetinden yararlanmak amacıyla ihracatçı tarafından düzenlenen belgedir. A.T.R Belgemizi kullanmaya başladık.
............................................................................................

Lastik Patlamasına Kalıcı Çözüm