Lastik Zırh Nedir? Lastik Zırh, tehlikeli olmayan, toksik olmayan ve biyolojik olarak parçalanabilen bir üründür. Tiksotropik solüsyon (jel) lastik sibobu içerisinden lastiğe profesyonelce enjekte edilerek lastiğin legal ömrü boyunca kalıcı koruma sağlar.

Lastik Zırh Lastik içi dolgu jeli nasıl çalışır? Lastik içindeki hava basıncının zorlamasıyla, Lastik Zırhı ortaya çıkan delinme ve sızıntıları doldurarak anlık ve kalıcı bir onarım sağlar. Lastik döndükçe, iç sırt alanı eşit miktarda ve minimum 2mm Lastik Zırhı dolgu maddesi ile kaplanır. Bu kaplama, binlerce güçlü kilitleyici liflerin anlık reaksiyonla delici nesnenin etrafını tıkaması ile, delik ve sızıntıları anında tamir eder, hava kaçaklarını engeller.

Lastik Zırh Kullanım Süresi Bütün lastikleri korur. Lastik Zırhı lastik ömrü süresince etkinliğini sürdürür, delinmelere karşı sürekli koruma sunar.

2015 itibarı ile sözleşmesi devam eden veya yenilenen bayimiz yoktur, Başka bir marka adı altında üretimimiz yoktur.
............................................................................................
Firmamızı Temsil Hakkı ; Yurtiçi ve Yurtdışı Olmak Üzere Herhangi Bir Şahıs veya Şirketde Yoktur, Detaylı Bilgi , Bayilik ve uygulama için info@bilimselarge.com Mail Adresimizden Bizimle İrtibata Geçebilirsiniz.
............................................................................................

Lastik Patlamasına Kalıcı Çözüm